از کجا شروع کنم ؟ سوالات متداول
نویسنده: انصاری
نویسنده: انصاری

چرا ثبت نام؟ چرا احرازهویت؟

⚠️ 💬 چرا ثبت نام، چرا احراز هویت؟

⚠️ 💬 چرا ثبت نام، چرا احراز هویت؟

چرا ثبت نام،چرا احرازهویت؟ تهران کوین پیشنهاد میکند حتما این بخش را جهت رفع ابهام مطالعه بفرمایید.

🔸 شناسایی (ثبت نام) و احراز هویت دو هسته اصلی در بیشتر سیستم‌های کنترل دسترسی هستند. شناسایی عملی است که یک کاربر برای معرفی خود به یک سیستم اطلاعاتی، استفاده می‌کند که معمولاً در قالب یک نام کاربری و کلمه عبور است. احراز هویت اولین گام در فرآیند اتصال است. هر سازمان یا شخصی نیاز به اتصال قابل اعتماد به سیستم و برنامه‌های کاربردیش دارد پس یک منبع تعیین هویت واحد و قابل اعتماد برای مدیریت دسترسی‌ها لازم است. بعد از فرآیند احراز هویت اتصال برقرار می‌شود. شناسایی در حقیقت برای پاسخگویی کاربر به اعمالی است که بر روی سیستم انجام می‌دهد. احراز هویت روشی است که براساس آن بررسی می‌شود که آیا طرف مقابلِ ارتباط، همانی است که باید باشد یا یک نفوذگر است که خود را به جای طرف واقعی جازده است.
بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا و همچنین قوانین مبارزه با پولشویی، احراز هویت به کمک مدارک شخصی مشتریان به سبب جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، الزامی است. مجموعه تهران کوین نیز به منظور تبعیت از این قوانین بین المللی و کشوری، مدارک موردنیاز را از شما کاربران محترم دریافت می کند. این مدارک تنها به جهت تضمین امنیت معاملات، مبادلات و جلوگیری از ورود پول با منشأ دارای مشکل به سیستم گرفته شده و تحت هیچ شرایطی بدون دستور قضایی در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهند گرفت. همچنین با اتخاذ برترین راهکارهای امنیتی از این مدارک در برابر هرگونه حمله و سرقت محافظت می شود.
واژه پولشویی برای توصیف فرآیندی مورد استفاده قرار می گیرد که در آن پول غیرقانونی یا کثیفی که حاصل فعالیت های مجرمانه مانند قاچاق مواد مخدر، قاچاق اسلحه و کالا، قاچاق انسان، رشوه، اخاذی، کلاهبرداری و … است، در چرخه ای از فعالیت ها و معاملات مالی و‌ با گذر از مراحلی، شسته شده و به عنوان پولی قانونی، موجه و مشروع جلوه داده می شود.
فرآیندهای شناسایی هویت مشتری (KYC)، ستون اصلی تلاش های موسسات مالی برای مبارزه با پولشویی و همچنین ابزاری برای شناسایی و جلوگیری از رفتارهای مجرمانه در سراسر جهان است. تیم تهران کوین، جهت احراز هویت مشتریان، بر اساس “دستورالعمل چگونگی شناسایی مشتریان ایرانی موسسات اعتباری” عمل می نماید تا با ایجاد بستری امن، در حوزه رمزارزها فعالیت کند. 🔸

نظرات

1 دیدگاه دربارهٔ «⚠️ 💬 چرا ثبت نام، چرا احراز هویت؟»

Avatar پرویز عادلی گفت:

لطفا فیلم آموزش ثبت نام ارسال کنید مخصوصا بخش آدرس کیف پول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Icons made by monkik from www.flaticon.com
Icons made by smalllikeart from www.flaticon.com
Icons made by srip from www.flaticon.com
Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Icons made by catkuro from www.flaticon.com