از کجا شروع کنم ؟ سوالات متداول
نویسنده: انصاری
نویسنده: انصاری

اخبار

صرافی بیت استمپ کوین ریپل را از لیست معاملاتی خود حذف می‌کند

صرافی بیت استمپ کوین ریپل را از لیست معاملاتی خود حذف می‌کند

صرافی بیت استمپ کوین ریپل را از لیست معاملاتی خود حذف می‌کند

به دنبال مشکلات ریپل با نهادهای نظارتی امریکا، صرافی Bitstamp اولین صرافی بزرگی است که معاملات و انتقال ریپل را متوقف کرد و این دارایی دیجیتال را از لیست معاملاتی خود حذف خواهد کرد.

صرافی  بیت استمپ در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرد که رمز ارز ریپل را از لیست دارایی‌های قابل معامله خود حذف خواهد کرد. پیش از این برخی صرافی‌های نه چندان مطرح، چنین اقدامی را انجام داده‌اند اما صرافی Bitstamp اولین صرافی رمز ارز بزرگ بازار ارزهای دیجیتال است که ریپل را از صرافی خود حذف خواهد کرد. Bitstamp هفتمین صرافی بزرگ از نظر حجم معاملات است. صرافی بیت استمپ در اطلاعیه خود گفته که از تاریخ ۸ ژانویه ۲۰۲۱ برابر با  ۱۹ دی ماه ۱۳۹۹ کاربران امریکایی این صرافی اجازه ترید و یا انتقال ریپل به این صرافی را نخواهند داشت:

با توجه به شکایت اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا (SEC) علیه ریپل که ادعا می‌کند ریپل یک اوراق بهادار است، ما قصد داریم تمام معاملات و همچنین انتقال ریپل به صرافی Bitstamp را برای کاربران امریکایی خود در تاریخ ۸ ژانویه ۲۰۲۱ متوقف کنیم. ما وضعیت این پرونده را دنبال خواهیم کرد و متناسب با احکام صادر شده، تصمیم خواهیم گرفت.

حذف ریپل از صرافی بیت استمپ

ریپل در روزهای گذشته با طرح شکایت از طرف کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا، در وضعیت بسیار نابسامانی قرار گرفته است. این شکایت در روز سه شنبه ۲ دی ماه ۱۳۹۹ مطرح شد و قیمت این ارز دیجیتال به شدت تحت تاثیر این اتفاق، ریزش کرد. صرافی بیت استمپ اولین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان است که تصمیم به حذف ریپل از صرافی خود کرده است (این تصمیم تنها برای کاربران امریکایی این صرافی اعمال می‌شود). این شرکت در اروپا و در لوکزانبورگ تاسیس شده است؛ همچنین این شرکت در لندن و نیویورک نیز دفتر رسمی دارد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Icons made by monkik from www.flaticon.com
Icons made by smalllikeart from www.flaticon.com
Icons made by srip from www.flaticon.com
Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Icons made by catkuro from www.flaticon.com